Kontrola aktywności Uczestnika na stronie internetowej loterii

Mechanizm umożliwiający uczestnikom gry kontrolę swojej aktywności na stronie internetowej wykorzystywanej w grze hazardowej.
Podstawa prawna: art. 15i ust. 1 pkt 4 Ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz.U. t.j. 2018 poz. 165 z późn. zm.).

Wypełnij poniższe pola, aby sprawdzić swoje zgłoszenia

Wypełnij wszystkie pola
Sprawdź

Sprawdź    Wyślij kod

Twoje zgłoszenia w „Loterii Answear”

Data zgłoszeniaImięNazwiskoE-mailNumer telefonuNumer dowodu zakupu
{{application.created_at}} {{application.name}} {{application.surname}} {{application.email}} {{application.phone_number}} {{application.invoice_no}}
Treść zgody Data wyrażenia zgody Data wycofania zgody
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu związanym z organizacją i uczestnictwem w Konkursie „Kupuję w sklepach Chorten” przez Grupę Chorten Spółka z o. o. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Gen. Franciszka Kleeberga 8 (KRS 0000342132)*.
{{ activeApplication.created_at }} {{ activeApplication.data_processing_accepted_canceled_at }}
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych do celów marketingowych, promocji i reklamy przez Grupę Chorten Spółka z o. o. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Gen. Franciszka Kleeberga 8 (KRS 0000342132).
{{ activeApplication.data_marketing_processing_accepted_at }}
{{ activeApplication.data_marketing_processing_accepted_canceled_at }}
Wyrażam zgodę na dostarczanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) przez Grupę Chorten Spółka z o. o. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Gen. Franciszka Kleeberga 8 (KRS 0000342132)*.
{{ activeApplication.created_at }} {{ activeApplication.communication_accepted_canceled_at }}
Wyrażam zgodę na profilowanie, o którym mowa w pkt 9 powyżej, przeprowadzone przez Grupę Chorten Spółka z o. o. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Gen. Franciszka Kleeberga 8 (KRS 0000342132).
{{ activeApplication.profiling_accepted_at }}
{{ activeApplication.profiling_accepted_canceled_at }}
Wróć Zapisz zmiany