Sandały, klapki, japonki, RENE CAOVILLA

O marce RENE CAOVILLA

Założył ją Edoardo Caovilla, który szkolił się w zawodzie u najlepszych mistrzów. W 1950 roku Edoardo przekazał firmę swojemu synowi – Rene, który również zdobywał wiedzę i umiejętności pod okiem słynnych Włoskich mistrzów obuwnictwa. To właśnie dzięki niemu marka zyskała światowy rozgłos i stała się luksusowa.

Przez lata buty zaprojektowane przez Rene zachwycały kolejne pokolenia miłośników mody. Modele marki RENE CAOVILLA bardzo szybko stały się też swego rodzaju wyznacznikiem kobiecości w naszych czasach.

Dziś wyroby od RENE CAOVILLA stawiane są zaraz obok odzieży od Louisa Vuittona i innych znanych projektantów. Marka ta jest często wybierana przez licznych celebrytów i gwiazdy z całego świata.

Jak już zostało wspomniane – buty od RENE CAOVILLA cieszą się ponadprzeciętną popularnością na całym świecie. Wszystko za sprawą unikalnego wzornictwa i wyjątkowych designów, które na każdym kroku serwuje miłośnikom obuwia ta marka. Każdego sezonu bowiem zaskakuje ona zupełnie nowymi pomysłami, które robią prawdziwą furorę.

W jesiennej kolekcji najbardziej rozchwytywane są japonki. RENE CAOVILLA nieco zmodernizował i odmienił oblicze tego typu obuwia wskazując, że nawet najprostsze rzeczy, wykonane przy użyciu odpowiednich materiałów, które do tego charakteryzują się doskonałą jakością, mogą być niesamowicie interesujące. Delikatny obcas oraz pokrywające każdy zewnętrzny element buta kryształy Swarovskiego, prezentują się naprawdę doskonale. Podstawowym materiałem jest tutaj natomiast wysokiej klasy skóra cielęca, charakteryzująca się dobrą trwałością i zapewnia komfort noszenia.

Równie dobrze przyjęły się proponowane przez RENE CAOVILLA sandały. Tutaj do wyboru mamy kilka modeli, zarówno na efektownej szpilce, jak i klasycznym szerokim obcasie. Połączenie cieniutkich, minimalistycznych pasków i ponownie kryształów Swarovskiego sprawia, że sandały od RENE CAOVILLA wyglądają naprawdę dobrze i pasują do wielu stylizacji – zarówno bardziej casualowych, jak i tych eleganckich.

W jesiennej kolekcji znalazły się także interesujące klapki. Marka RENE CAOVILLA również w tym przypadku postanowiła w zupełnie nowy sposób spojrzeć na klasykę i zmienić prostą formę tak, aby stała się ciekawsza i piękniejsza. W ten sposób powstały unikalne klapki na szpilce, które dzięki wykończeniu z użyciem kryształów Swarovskiego sprawią, że Twoja kreacja będzie po prostu olśniewająca.

Jak już zostało wspomniane, obuwie RENE CAOVILLA cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Nic więc dziwnego, że tak jak w przypadku wielu innych luksusowych marek, tutaj również możemy natknąć się na wyroby podrobione. Wielu handlarzy oferuje buty z logotypami RENE CAOVILLA, ponieważ wyglądają łudząco podobnie do autentycznych wyrobów, jednak są one zdecydowanie niższej jakości i zrobione z gorszych materiałów.

 

Jedynym sposobem, aby przy zamówieniu mieć pewność, że otrzymamy oryginalne buty RENE CAOVILLA, jest udanie się do renomowanego i sprawdzonego sklepu, który współpracuje z tą marką, takiego jak np. Moliera 2. Kupując jakiekolwiek markowe ubrania lub obuwie w tym sklepie, masz gwarancję, że każdy produkt jest autentyczny i pochodzi z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych danego domu mody.